De Plotters – Un-Su Kim

 21,99

Product Description

Als kleine jongen werd Reseng geadopteerd door de misdadiger Oude Wasbeer. Ze woonden in diens bibliotheek, omringd door boeken die niemand ooit las en waar het krioelde van de moordenaars, huurlingen en premiejagers.
Met deze achtergrond is Reseng voorbestemd tot een leven als huurmoordenaar. Tot hij de regels breekt. Is Reseng nu de volgende op de dodenlijst?

De opvallen vormgegeven De plotters is een geraffineerde, messcherpe en hoogst originele literaire thriller voor liefhebbers van Quentin Tarantino en Haruki Murakami, geschreven door Zuid-Korea’s rijzende literaire ster.

‘Een gewelddadige actiethriller, maar ook een parabel van goed en kwaad.’  Wall Street Journal

‘Een rauwe extravaganza van moordenaars en gekken.’  New York Times

‘Alsof Murakami De dag van de Jakhals heeft herschreven.’  Locus Magazine